ART / Watercolor paintings & Drawings / Drawings 9195013
nr 919 5013
Roger Risberg
(1956-2011), Sverige
Roger Risberg (1956-2011), 2 st, kulspets, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galeri Bel´Art ur privat samling,
DRAWINGS (F), Roger Risberg (1956-2011), 2 st, kulspets, signerade RR, Bladets mått: 28, 5x21. Proveniens Galeri Bel´Art ur privat samling
Roger Risberg, Swedish painter, born 1956, dead 2011.
1500
SEK 600
Monday October 20 2014
at 18:54:36
20/10 18:35:54